Tillbaka till huvudinnehållet
ípuroClassic Balance
refill för aroma diffuser
(0)
ípuro Classic Balance refill för aroma diffuser
ípuro Classic Balance refill för aroma diffuser

Beskrivning ípuro Classic Balance

Denna produkt är redan förpackad utan cellofan.

Produkten kan ha en annan förpackning än den som visas på bilden på grund av förpackningsuppdateringar från tillverkaren.

Huvudnot
Så kallas höga toner - utvecklas direkt efter applicering. De gör ett första intryck och är vanligtvis mycket intensiva, försvinner snabbt.
Bergamott, Apelsin
Hjärtnot
Så kallade medel toner - Hjärtat startar efter några minuter efter att huvudet har sänkts. Vanligtvis varar 2-3 timmar.
Näckros, Vitt te
Basnot
Så kallade låga toner - parfymens sista och längsta fas. Den varar ca 4 timmar, men den kan även vara hela dagen.
Mossa, Trä-toner
Typ av aromdiffusorför pinnar
Produktens formfyllning

Rätt atmosfär är det första steget mot ett rent och fräscht hem. Och den kan du skapa med hjälp av refillen ípuro Classic Balance till katalytiska lampor. Den sprider en härlig doft samtidigt som den bidrar till att fräscha upp hemmet. Häll helt enkelt refillen i lampan och låt den sprida sin fina doft.

Egenskaper:

  • fräsch doft
  • ger gott humör och livsglädje
  • träig doft
Denna text genereras automatiskt.
240 ml
232,00kr
197,20krmed kod hotdeal
Kopiera koden
När du köper från 115,00 kr av dessa
Top!
Aktuellt pris 232,00 kr-15%
Senaste lägsta priset 185,00 kr+7%

1 st finns i lager | 96,67kr / 100 ml, inkl. moms | Kod: IPU00267
Budbee box
fredag 2026-09-04
49,00 kr