




Beskrivning Notino Wooden Collection Eye make-up brush
Beskrivning Notino Wooden Collection Eye make-up brush
Denna produkt är redan förpackad utan cellofan.
Få en perfekt make-up med borsten Notino Wooden Collection. Formen passar för applicering av ögonskuggor eller annan produkt i inre eller yttre ögonvrån. Borsten kan även användas tillsammans med concealern för att gömma små ofullkomligheter.
Den tunna pennborsten kommer du älska inte bara för dess storlek utan också för de högkvalitativa täta och mjuka strån. Handtaget är av valnötsträ och säkerställer ett bekvämt grepp. Användningen är bred och borsten kommer att bli till en oumbärlig del av din necessär.
Egenskaper:
- en precis och rund borste för små detaljer
- applicerar flytande och krämiga produkter smidigt och snabbt
- hög täthet och mjuka strån för det perfekta resultatet
- vegansk produkt
Material:
- syntetiska strån av högsta kvalitet
- påminner om naturliga gethår
- ett bekvämt handtag, 100% valnötsträ
Applicering:
För en långvarig och perfekt fungerande borste rekommenderar vi att rengöra den regelbundet. Använd alltid borstrengörare. Torka sedan av med handduk.
Övrig information
Om märket Notino
Recensioner Notino Wooden Collection Eye make-up brush
1 st.
Produkten är för närvarande slut i lager | Kod: NOI02419
En present till dig

Presentlavinen rullar redan in! Handla för över 220 kr eller 500 kr och välj din gåva. Om du handlar för över 700 kr kan du också få en LED-ljusapparat för huden. Gäller så långt lagret räcker.

Presentlavinen rullar redan in! Handla för över 220 kr eller 500 kr och välj din gåva. Om du handlar för över 700 kr kan du också få en LED-ljusapparat för huden. Gäller så långt lagret räcker.


